Niezastąpione laktatory

Laktatory są świetnym udogodnieniem dla karmiących mam, jest ich wiele na rynku, ale z pewnością tych najlepszych jest zaledwie kilka. Przybliżając ich funkcję, można śmiało stwierdzić, że są niezastąpione.

Laktator Ameda to jeden z najbardziej polecanych laktatorów na światowym rynku dotyczącym wspomagania karmienia piersią. Nie bez powodu jest wysoko szpitalnej klasy i wiele mam po niego sięga. Jest wykorzystywany w bankach mleka, szpitalach jak i do użytku własnego, w domu. Jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które starają się o każdą kroplę swojego mleka dla dziecka, jak i dla tych, które chcą przynieść ulgę piersiom w trakcie stabilizacji pokarmu. Laktatory te idealnie nadają się do szybkiego ściągnięcia mleka. Posiadają silikonowe rurki, które odprowadzają mleko z piersi prosto do butelki. Dzięki temu można nakarmić dziecko od razu ściągniętym mlekiem, nie trzeba przelewać go do innej butelki. Mleko ma wtedy odpowiednią temperaturę i nie traci wartości odżywczych.

Funkcje laktatora

Laktator Ameda jest wyposażony w funkcję regulacji siły ssania, dzięki czemu kobieta może dostosować odpowiednią siłę do swoich potrzeb. Jednak zazwyczaj powinno zaczynać się od najlżejszej siły, by stopniowo ją zwiększać i mieć kontrolę nad tym czy nie sprawia to żadnego dyskomfortu. Laktator jest delikatny i przystosowany do bezbolesnego ściągania pokarmu. Posiada on dwie butelki, co umożliwia ściąganie z dwóch piersi na raz, co pozwala na ściągnięcie większej ilości mleka niż ściąganie naprzemienne. Laktator zasilany jest na baterie, co pozwala na noszenie go ze sobą. Nie trzeba siedzieć cały czas w jednym miejscu. Możliwe jest również ustawienie szybkości ściągania pokarmu. Jest to świetne rozwiązanie, gdy nie matka nie ma czasu. Szczegółowy opis laktatora można znaleźć tutaj.

Laktator Ameda

Laktator z najwyższej półki

Laktatory Ameda są bardzo dobrze skonstruowane i dopasowane do potrzeb karmiącej. Dzięki wielu funkcjom staje się jeszcze bardziej dopasowany do różnych kobiet i piersi. Różne rozmiary pozwalają na wybranie idealnego laktatora, a funkcje sprawiają, że ściąganie pokarmu to przyjemność.

Comments are closed.