Maski ochronne

 

Maseczki FFP2 to ochronne, zakrycie twarzy dla ochrony zdrowia, w miejscu publicznym, w pracy. Posiadają certyfikaty jakości i można zakupić je w aptece. Materiał jest lekki i można, w nim normalnie oddychać. 

Maseczki z cienkiej tkaniny, są idealne w ciepłe dni lata, na wejście do sklepu i spacery po galerii handlowej. Pamiętaj o zmianie maseczki i jej czystości dla twojego zdrowia.

 MASKI Z FILTREM

Maseczki z filtrem to ochrona dla zdrowia, w odpowiednio, opracowanej masce. Materiał często jest grubszy, a filtr ma umożliwić naturalny, przepływ powietrza. Miejsca pracy, chłodna pogoda i długi czas spędzony, z zakryciem twarzy to odpowiedni wybór. Bezpieczeństwo, ochrona zdrowia, w masce z filtrem jest opracowane dla dobrego, samopoczucia, w trakcie noszenia. Ważne, aby pamiętać o praniu i zmianie maseczki, każdego dnia. Kilka godzin, zakrywania twarzy może wymagać, posiadania kilku masek. Pamiętaj, twoje zdrowie jest najważniejsze.

Informacje zaczerpnięte ze strony: https://dragonmask.pl/blog/maseczka-ochronna-ffp2-co-oznacza-jak-wyglada-jak-dlugo-nosic-jak-dezynfekowac-gdzie-kupic

 MASKI OCHRONNE

 Maseczki ochronne to ochrona zdrowia, na każdy dzień pracy, wyjścia do sklepu. Posiadają certyfikaty jakości i dostępne, są w aptece. Ważny jest wybór maski, która będzie noszona i zadbana. Maseczki bawełniane, są idealne na dłuższy czas. Pranie zwykłym mydłem i odkażanie alkoholem zapewnia, odpowiednią higienę dla zdrowia. Zakrycie twarzy, pomaga chronić nas przed bakteriami, zwłaszcza podczas zakupów. Maski zostały wyprodukowane dla ludzi, z troski o ich zdrowie. Pamiętaj, że bakterie mogą być wszędzie i nosisz maskę dla swojego zdrowia.

Comments are closed.