Jak działa Arimistane Hi Tech?

Arimistane hi tech to preparat zawierający w opakowaniu 60 tabletek. Jego działanie jest podobne do działania inhibitorów aromatazy, skutecznie podwyższa poziom testosteronu, czyli męskiego hormonu płciowego, jednocześnie obniżając działania estrogenu, czyli żeńskiego hormonu płciowego. Zmniejsza także stężenie kortyzolu, poprawiając tym samym libido, jak i samopoczucie.

Arimistane hi tech – najważniejsze cechy

Arimistane hi tech to preparat, który wykazuje szereg korzystnych właściwości, w tym takie jak:

– hamuje wysoki poziom estrogenu oraz kortyzolu we krwi,

– poprawia masę i gęstość mięśni,

– zwiększa poziom testosteronu,

– zmniejsza nadmiar wody podskórnej,

– zwiększa libido.

Co warto wiedzieć o tym suplemencie?

Preparat to metabolit 7-Keto DHEA, oznaczony jest własnym znakiem towarowym marki HI-TECH Pharmaceuticals. W produkcie znajduje się aż 98,5 % czystego Arimistanu, który gwarantuje osiągnięcie wskazanych w ulotce efektów bez skutków ubocznych związanych z działaniem niesprawdzonych i nielegalnych produktów. HI-TECH Arimistane wykazuje skuteczność jako preparat odblokowujący po stosowaniu kuracji z użyciem środków hormonalnych o działaniu anabolicznym. Nie wywołuje popularnego „odbicia”, które jest przyczyną wielu złożonych problemów z poprawnym funkcjonowaniem organizmu, w tym takich jak: retencja wody, pogorszenie samopoczucia czy obniżenie libido. Preparat skutecznie podwyższa poziom libido i testosteronu, jednocześnie blokując wydzielanie kortyzolu i estrogenu, których nadmiar ma bardzo niekorzystny wpływ na działanie organizmu. Jest dostępny w sklepie internetowym ŚwiatSupli.

arimistane hi tech

Jak prawidłowo stosować suplementację kapsułkami?

Producent zaleca przyjmować 1 tabletkę dziennie, najlepiej krótko przed pójściem spać. Produkt można także przyjmować przed treningiem. Niewskazane jest przekraczanie dziennej, zalecanej dawki, ponieważ może to powodować niepożądane skutki uboczne. Wszystkie informacje o produkcie, szczególnie o sposobie zażywania tabletek, dołączone są do opakowania wraz z instrukcją stosowania.

Comments are closed.